Dovolenka v Tunisku? Prečo nie?!

Ak si chcete predľžiť leto, je pre Vás ideálnou voľbou dovolenka v Tunisku. Tunisko je krásna a rozmanitá zem, v ktorej je stále čo objavovať. Čo Vás tu čaká? Exotika, vôňa pomarančov, krásne pláže i romantické horské oázy, príjemní ľudia a neobyčajná historia. 

Dovolenka v Tunisku? Prečo nie?!

Tunisko Vás môže nalákať predovšetkým na úžasné pláže a čisté more. Pobrežie v Tunisku je slnečné a ponúka ako skalnaté pobrežie tak i niekoľkokilometrové pláže so zlatým pieskom. Každý si môže vybrať presne to, čo mu najviac vyhovuje. Pre zamilované páry sú pripravené slamené slnečníky poskytujúce súkromie a dodávajúci pobrežiu exotický vzhľad. Avšak nechýba tu ani ležadlá a sedátka s klasickými slnečníkmi, ktoré ocenia hlavne rodiny s deťmi.

Patríte medzi tých, ktorých nebaví celodenné leňošenie na pláži? Dovolenka v Tunisku ponúka celý rad aktivít. Odreagujte sa vodnými športmi, potápaním alebo si zájdite zahrať golf. V Tunisku sa dá robiť všeličo. Ak máte dobrodružnú povahu, môžete zvoliť napríklad trekking na ťavách. Ťavie karavany patria k úplne originálnym zážitkom, ktoré si môžete na dovolenke v Tunisku dopriať. Užite si niekoľko hodín s týmito pozoruhodnými zvieratami a miestnymi obyvateľmi. Čaká Vás nezabudnuteľný zážitok!

Zvažujete, aké miesto máte v Tunisku navštíviť? V krajine je veľa krásnych miest, záleží len na Vašich predstavách a požiadavkách. Turisticky obľúbeným miestom je ostrov Djerba, ktorý je zároveň najväčším tuniským aj severoafrickým ostrovom. Na ostrove sú nádherné dlhé pláže, veľmi príjemné podnebie (aj v zime) a čisté more. Výhodou dovolenky na Djerbe je okrem iného veľmi nízka cena. Last minute zájazdy na Djerbu sa dajú kúpiť super výhodne a v samotnej krajine je tiež lacno. Ak si chcete dopriať luxusnú dovolenku za málo peňazí, je dovolenka v Tunisku skutočne tou najlepšou možnou voľbou.

Profilová fotka
Tento článok bol pridaný redakciou magazínu eCESTOVATEL. Ak máte záujem pridať sa k redakcii magazínu, napíšte nám e-mail, alebo zašlite súkromnú správu.